2-й Всеукраинский фестиваль домашней консервации 2016

knllgrcecfy12-й Всеукраинский фестиваль домашней консервации 2016 — от copter-studio.com.ua, который прошел 17-18 сентября на пл.Маяковского в Запорожье.

«Всеукраїнський Фестиваль домашньої консервації» – патріотичний та унікальний захід, що народився в Запоріжжі, аналогів якому немає ані в Україні, ані в світі.
Ми показуємо консервування як частину народної культури України і Запоріжжя, справжнє мистецтво, яке об’єднує покоління і громади.
Ми створюємо унікальні майданчики для просвіти, розваг та спілкування, популяризації народних традицій.
Конкурси, дегустації, лекції, ярмарок, концерт, учасники з усієї України, майстер-класи, декор овочів та банок – ось що таке наш фестиваль.
А ще ми збираємо консервацію і передаємо її нашим воїнам та всім, хто цього потребує. Минулого року це було понад 1000 кг закаток. http://festkonserv.in.ua/

Copter-studio.com.ua — Студия фото и видео аэросъемки по Запорожью и области. Съемка свадеб, недвижимости, труднодоступных мест, промышленных гидросооружений и мостов, внутри и снаружи зданий, масштабная съемка. Любые культурно-развлекательные мероприятия и свадьбы, освещенные с помощью летающей камеры,  оставляют незабываемые впечатления. Создание рисованных Дудл-видео, а также съемка и монтаж рекламных видео-роликов.

▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼

Смотрите нас на:
► YouTube: https://www.youtube.com/c/CopterStudio
► ОК: http://ok.ru/group/52648415330472
► Вконтакте: https://vk.com/public94710087
► Твиттер: https://twitter.com/copterstudiocom
► Facebook: https://www.facebook.com/copterstudio.com.ua

▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼

Заказать аэросъемку можно по:
Тел: 095-3196617 МТС
Тел: 068-8488828 Киевстар
Почта: info@copter-studio.com.ua
Сайт: http://www.copter-studio.com.ua/